Archives

  • 11:00
    HaachtGC Den Breughel

    Vienna

    program

    Schubert, Sonatensatz D.28
    Brahms, Trio No. 2 in C
    Schönberg, Verklärte Nacht

    GC Den Breughel

    Wespelaarsesteenweg 85
    3150 Haacht

    Infos

    website

    price

    Share



  • 17:30
    AsseKunstenacademie August De Boeck

    Concert

    program

    Alessandro Cervino
    Piano recital

    Trio Khaldei
    Hummel, Trio in F
    Schostakovitch, Trio n.1

     

    Kunstenacademie August De Boeck

    Neerstraat 19
    1730 Asse

    Infos

    website

    price

    Share



  • 17:00
    AalstFeestzaal Stadhuis

    program

    Ravel, Sonata for violin and cello
    Debussy, Trio
    Enescu, Trio n°1

    Feestzaal Stadhuis

    Grote Markt 3
    9300 Aalst

    Infos

    website

    price

    Share



  • 15:30
    LeuvenSchouwburg

    program

    Enescu, Trio n.1
    Ravel, Sonate violin-cello
    Ravel, Trio

    Schouwburg

    Bondgenotenlaan 21
    3000 Leuven

    Infos

    website

    price

    Share



  • 12:00
    BrusselsEglise des Minimes

    program

    Hummel, Trio n. 3 in F
    Enescu, Sérénade lointaine
    Enescu, Trio in a

                                

    Eglise des Minimes

    Rue des Minimes 62
    1000 Brussels

    Infos

    website

    price

    Share



  • 12:30
    LJ 's-HertogenboschDen Bosch
    NL

    program

    Hummel, Trio in F

    Sibelius, Trio in C "Lovisa Trio"

    Herzogenbergh, Trio in c

    Den Bosch

    Bethaniestraat 4
    5211 LJ 's-Hertogenbosch

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:15
    OverpeltSint Jozefskerk

    program

    Sibelius, Piano Trio in C
    Pärt, Mozart-Adagio
    Schostakovitch, Trio n.1
    Schostakovitch, Trio n.2

    Sint Jozefskerk

    Kerkstraat 1
    3900 Overpelt

    Infos

    website

    price

    Share



  • 14:00
    BrusselsMIM

    Festival EuropArt

    program

    Franck, Trio concertant n.1

    ...

    with Trio Khaldei +

    MIM

    Montagne de la Cour 2
    1000 Brussels

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    BrusselsÉglise protestante

    Festival EuropArt

    program

    Herzogenberg, Trio in c

    ...

    with Trio Khaldei +

    Église protestante

    rue du musée 2
    1000 Brussels

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    BrusselsÉglise protestante

    Festival EuropArt

    program

    Hummel, Trio in F

    Johnston, Piano Trio

    ...

    with Trio Khaldei +

    Église protestante

    rue du musée 2
    1000 Brussels

    Infos

    website

    price

    Share



  • 17:00
    BlyesPrieuré de Blyes
    France

    program

    Jongen, Trio en si mineur op.10
    - II. Andante molto sostenuto
    Ravel, Trio

    Schostakovitch, Trio n.2

     

    Prieuré de Blyes

    Place de la Mairie
    01150 Blyes

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    AntwerpenBlauwe Zaal, deSingel

    Release CD

    program

    Schostakovitch + ....

    reservatie aanbevolen / réservation souhaitée

    Blauwe Zaal, deSingel

    Desguinlei 25
    2018 Antwerpen

    Infos

    website

    price

    Entrée libre / Gratis

    Share



  • 17:00
    AalstFeestzaal Stadhuis

    program

    Hummel, Trio in Es
    Martin, Trio sur des mélodies populaires irlandaises
    Herzogenberg, Trio in c

    Feestzaal Stadhuis

    Grote Markt 3
    9300 Aalst

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:00
    KoksijdeAbdijhoeve Ten Bogaerde

    Vienna

    program

    Schubert, Sonatensatz D.28
    Brahms, Trio No. 2 in C
    Schönberg, Verklärte Nacht

    Abdijhoeve Ten Bogaerde

    Ten Bogaerdelaan 12
    8670 Koksijde

    Infos

    website

    price

    Share



  • 17:00
    WielsbekeAndré Demedtshuis

    Vienna

    program

    Mozart, Trio in Bes
    Brahms, Trio n. 2 in C
    Schönberg, Verklärte Nacht

    André Demedtshuis

    Sint-Bavostraat 19
    8710 Wielsbeke

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:30
    PeerCC Peer

    Vienna

    program

    Schubert, Sonatensatz D.28
    Brahms, Trio No. 2 in C
    Schönberg, Verklärte Nacht

    CC Peer

    Zuidervest 2a
    3990 Peer

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:00
    ScherpenheuvelGC Den Egger - Blauwe zaal

    Vienna

    program

    Schubert, Sonatensatz D.28
    Brahms, Trio No. 2 in C
    Schönberg, Verklärte Nacht

    GC Den Egger - Blauwe zaal

    August Nihoulstraat 76
    3270 Scherpenheuvel

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:00
    HerentalsLakenhal Herentals

    Vienna

    program

    Schubert, Sonatensatz D.28
    Brahms, Trio No. 2 in C
    Schönberg, Verklärte Nacht

    Lakenhal Herentals

    Grote Markt
    2200 Herentals

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:00
    BonheidenGemeenschapscentrum Blikveld

    Vienna

    program

    Schubert, Sonatensatz D.28
    Brahms, Trio No. 2 in C
    Schönberg, Verklärte Nacht

    Gemeenschapscentrum Blikveld

    Jacques Morrensplein 2
    2820 Bonheiden

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:00
    WetterenIntermezzo Wetteren

    Vienna

    program

    Schubert, Sonatensatz D.28
    Brahms, Trio No. 2 in C
    Schönberg, Verklärte Nacht

    Intermezzo Wetteren

    Kattestraat 2
    9230 Wetteren

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:00
    BrusselsBozar

    Colours

    program

    Celis, Trio op.5
    Jongen, Trio in b op.10
    - II. Andante molto sostenuto
    Ravel, Trio 

    Bozar

    Rue Ravenstein 23
    1000 Brussels

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    IncourtSchola Nova

    Colours

    program

    Celis, Trio op.5
    Jongen, Trio in b op.10
    Ravel, Trio 

    Schola Nova

    chaussée de Namur, 100
    1315 Incourt

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:30
    MerksemCC Merksem

    Colours

    program

    Celis, Trio op.5
    Jongen, Trio in b op.10
    - II. Andante molto sostenuto
    Ravel, Trio 

    CC Merksem

    Nieuwdreef 135
    2170 Merksem

    Infos

    website

    price

    Share



  • 21:00
    AntwerpenAmuz

    Schostakovitch

    program

    Schostakovitch, Symphony n.15 (arr. Derevienko)

    Schostakovitch, Trio n.2

    with Trio Khaldei - Trio Triatu

    Amuz

    Kammenstraat 81
    2000 Antwerpen

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:30
    LeuvenAula Pieter de Somer

    Schostakovitch

    program

    Schostakovitch, Symphony n.15 (arr. Derevienko)

    Schostakovitch, Trio n.2

    with Trio Khaldei - Trio Triatu

    Aula Pieter de Somer

    Charles Deberiotstraat 24
    3000 Leuven

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    PtujArsana Festival
    sl

    program

    Mozart, Trio in Bes
    Celis, Trio op.5
    Skerjanc, Maestoso Lugubre
    Schostakovitch, Trio nr. 2 in e op.67

    Arsana Festival


    Ptuj

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    ljubljanaSpectrum Festival Ljubljana
    sl

    program

    Mozart, Trio in Bes
    Celis, Trio op.5
    Skerjanc, Maestoso Lugubre
    Schostakovitch, Trio nr. 2 in e op.67

     

     

    Spectrum Festival Ljubljana


    ljubljana

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    EdegemSint-Antoniuskerk

    program

    S. Rachmaninov, Trio Elégiaque
    W.A. Mozart, Trio in Bes
    Schubert, Notturno
    Ravel: pianotrio in la klein

    Sint-Antoniuskerk

    Drie Eikenstraat 1
    2650 Edegem

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    IeperSint Jacobskerk

    Colours

    program

    Celis, Trio op.5
    Jongen, Trio in b op.10
    Ravel, Trio 

    Sint Jacobskerk

    Guido Gezelleplein 1
    8900 Ieper

    Infos

    website

    price

    Share



  • 12:30
    LJ 's-HertogenboschDen Bosch

    Schostakovitch

    NL

    program

    Prokofiev, Ballade op.15
    Prokofiev, 5 Mélodies op.35b
    Schostakovitch, Trio n.1 in C op.8
    Schostakovitch, Trio n.2 in e op.67

    Den Bosch

    Bethaniestraat 4
    5211 LJ 's-Hertogenbosch

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    Sint-NiklaasSalons voor schone Kunsten

    Schostakovitch

    program

    Shostakovich, Trio n.1 op. 8
    Shostakovich, Trio n.2 op. 67 
    Shostakovich, Seven Romances on Poems of Alexander Blok op.127

    with Liesbeth Devos / Trio Khaldei

    Salons voor schone Kunsten

    Stationsstraat 85
    9100 Sint-Niklaas

    Infos

    website

    price

    Share



  • 12:30
    LJ 's-HertogenboschDen Bosch

    NL

    program

    Martinu, Duo No. 2, H 371
    Glière, 8 Pieces op.39
    Haendel-Halverson, Passacaglia
    Brewaeys, Trois miniatures
    Kodaly, Duo op. 7

    with Pieter Jansen / Francis Mourey

    Den Bosch

    Bethaniestraat 4
    5211 LJ 's-Hertogenbosch

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    LeuvenUZ Leuven

    private concert

    program

    Mozart, Trio in Bes
    Schubert, Notturno
    Schönberg, Verklärte Nacht

    UZ Leuven


    Leuven

    Infos

    website

    price

    Share



  • 17:00
    AalstFeestzaal Stadhuis

    program

    Martinu, Duo No. 2, H 371
    Glière, 8 Pieces op.39
    Haendel-Halverson, Passacaglia
    Brewaeys, Trois miniatures
    Kodaly, Duo op. 7

    Feestzaal Stadhuis

    Grote Markt 3
    9300 Aalst

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:00
    AalstFeestzaal Stadhuis

    Vienna

    program

    Schubert, Sonatensatz D.28
    Brahms, Trio No. 2 in C
    Schönberg, Verklärte Nacht

    Feestzaal Stadhuis

    Grote Markt 3
    9300 Aalst

    Infos

    website

    price

    15€/10€

    Share



  • 11:00
    AntwerpenCC De Kern

    Vienna

    program

    Schubert, Sonatensatz D.28
    Brahms, Trio No. 2 in C
    Schönberg, Verklärte Nacht

    CC De Kern

    Kern 18
    2610 Antwerpen

    Infos

    website

    price

    Share



  • 10:30
    Kortenbergkapel van de Oude Abdij

    Vienna

    program

    Schubert, Sonatensatz D.28
    Brahms, Trio No. 2 in C
    Schönberg, Verklärte Nacht

    kapel van de Oude Abdij

    Abdijdreef 22
    3070 Kortenberg

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    IxellesThéatre Mercelis

    Schostakovitch

    program

    Prokofiev, Ballade op.15
    Prokofiev, 5 Mélodies op.35b
    Schostakovitch, Trio n.1 in C op.8
    Schostakovitch, Trio n.2 in e op.67

    Théatre Mercelis

    rue Mercelis 13
    1050 Ixelles

    Infos

    website

    price

    Share



  • 12:30
    LJ 's-HertogenboschDen Bosch
    NL

    program

    Celis, Trio op.5
    Ravel, Sonate
    Ravel, Trio

    Den Bosch

    Bethaniestraat 4
    5211 LJ 's-Hertogenbosch

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    Hulshoutorganisatie CC Zwaneberg

    Apocalypse

    program

    M. Ravel, Trio
    O. Messiaen, Quatuor pour la fin du temps 

    with Geert Baeckelandt

    organisatie CC Zwaneberg

    Kleine Katelijnestraat 12
    2235 Hulshout

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:00
    SchotenCC Schoten

    program

    Mozart, Trio in Bes
    Schubert, Trio "Sonatensatz" D.28
    Schumann, Trio n.1 in d

    CC Schoten

    Sint Cordulastraat 10
    2900 Schoten

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:00
    AntwerpenKapel Cornelis Lantschot

    Schostakovitch

    program

    Prokofiev, Ballade op.15
    Prokofiev, 5 Mélodies op.35b
    Schostakovitch, Trio n.1 in C op.8
    Schostakovitch, Trio n.2 in e op.67

    Kapel Cornelis Lantschot

    Falconrui 47
    2000 Antwerpen

    Infos

    website

    price

    15€/10€

    Share



  • 17:00
    AalstStadsfeestzaal

    Schostakovitch

    program

    Prokofiev, Ballade op.15
    Prokofiev, 5 Mélodies op.35b
    Schostakovitch, Trio n.1 in C op.8
    Schostakovitch, Trio n.2 in e op.67

    Stadsfeestzaal

    Grote Markt, 3
    9300 Aalst

    Infos

    website

    price

    15€/10€

    Share



  • 20:45
    GentDe Bijloke

    Festival Voorwaarts Maart

    program

    M. Coutingny, Nobody's Fault

    B. Buckinx, Trio n.4

    G. Sacre, Sursum

    R. De Gheselle, Clocks never wait

    P. Swerts, Hommage

    De Bijloke

    Jozef Kluyskensstraat
    9000 Gent

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:45
    GentDe Bijloke

    Festival Voorwaarts Maart

    program

    M. Coutingny, Nobody's Fault

    B. Buckinx, Trio n.4

    G. Sacre, Sursum

    R. De Gheselle, Clocks never wait

    P. Swerts, Hommage

    De Bijloke

    Jozef Kluyskensstraat
    9000 Gent

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    SteenokkerzeelDe Corren

    program

    Mozart, trio in Bes KV502
    Van Eycken, trio op. 43
    Schubert, Trio Sonatensatz in Bb
    Dvorak, trio Dumky op. 90 

    De Corren

    Van Frachenlaan 24A
    1820 Steenokkerzeel

    Infos

    website

    price

    Share



  • 17:30
    Gent Heilig Kruiskerk Westveld

    program

    Brahms, Zigeunerlieder
    Dvorak, Trio Dumky op.90 

    with Thaleia! & Vokamando koren

    Heilig Kruiskerk Westveld

    Heilig Kruisplein
    9040 Gent

    Infos

    website

    price

    Kaarten: €15 VVK / €17 ADD / -12 jaar gratis
    Reserveren via kaartenverkoop@vokamando.be of 0495 88 66 64

    Share



  • 11:00
    burchtOC 't Waaigat

    Colours

    program

    Jongen, Trio in b op. 10
    Celis, Trio op. 5
    Ravel, Trio

    OC 't Waaigat

    Kerkplein 1
    2070 burcht

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    Knokkekerk van Duinbergen

    program

    Brahms, Zigeunerlieder
    Dvorak, Trio Dumky op.90 

    with Thaleia! & Vokamando koren

    kerk van Duinbergen

    Elizabetlaan, 300
    8300 Knokke

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:00
    HingeneKasteel d' Ursel

    Colours

    program

    Jongen, Trio in b op. 10
    Celis, Trio op. 5
    Ravel, Trio

    Kasteel d' Ursel

    Wolfgang d'Urselstraat 9
    2880 Hingene

    Infos

    website

    price

    Share



  • 12:30
    LJ 's-HertogenboschDen Bosch
    NL

    program

    programme à déterminer
    programma te bepalen

    Den Bosch

    Bethaniestraat 4
    5211 LJ 's-Hertogenbosch

    Infos

    website

    price

    Share



  • 12:00
    AntwerpenAmuz

    Colours

    program

    Jongen, Trio en si mineur op. 10
    Celis, Trio op. 5
    Debussy, Trio in G

    Amuz

    Kammenstraat 81
    2000 Antwerpen

    Infos

    website

    price

    Share



  • 12:30
    LJ 's-HertogenboschDen Bosch

    NL

    program

    Prokofiev, Balade op.15
    Miaskovsky, Sonate n. 2 op. 81
    Schostakovitch, Sonate

    with B. Baltussen / F. Mourey

    Den Bosch

    Bethaniestraat 4
    5211 LJ 's-Hertogenbosch

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    Waterlandkerkjezomeravondconcerten
    NL

    program

    Mozart, Trio in Bes
    Schumann, Trio n. 1
    Beethoven, Symphony no. 7

    zomeravondconcerten

    kerkje van Waterlandkerkje - Molenstraat 58
    4508 Waterlandkerkje

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:00
    HaringeSint-Martinuskerk

    program

    Mozart, Trio in Bes
    Schubert, Trio "Sonatensatz" D.28
    Schumann, Trio n. 1

     

    Sint-Martinuskerk

    Haringeplein 7
    8972 Haringe

    Infos

    website

    price

    Share



  • 16:30
    VRTCanvas

    Schostakovitch

    program

    Schostakovitch, Trio n.2

    with Trio Khaldei

    Canvas


    VRT

    Infos

    website

    price

    Share



  • 13:00
    VRTCanvas

    Schostakovitch

    program

    Schostakovitch, Trio n.2

    Canvas


    VRT

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    Sint-NiklaasCC

    Apocalypse

    program

    Ravel, Trio
    Messiaen, Quatuor pour la fin du temps 

    with G. Baeckelandt / Trio Khaldei

    CC

    Richard Van Britsomstraat 21
    9100 Sint-Niklaas

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    HoveSint-Laurentiuskerk

    program

    Mozart, Trio in Bes
    Schumann, Trio n. 1
    Beethoven, Symphony no. 7

    Sint-Laurentiuskerk

    Kapelstraat
    2540 Hove

    Infos

    website

    price

    Share



  • 17:00
    AalstStadsfeestzaal

    program

    Mozart, Trio in Bes
    Schumann, Trio n. 1
    Beethoven, Symphony n. 7

    Stadsfeestzaal

    Grote Markt, 3
    9300 Aalst

    Infos

    website

    price

    Share



  • 19:00
    BrusselCanvas

    Schostakovitch

    program

    Schostakovitch, Trio n.2

    Canvas


    Brussel

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:00
    Beveren-WaasKoninklijke Piet Stautkring

    program

    Celis, Trio
    Jongen, Trio
    Ravel, Trio

    Koninklijke Piet Stautkring


    9120 Beveren-Waas

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    AntwerpenZaal 7

    program

    Jongen, Trio in b op. 10
    Celis, Trio op. 5
    Ravel, Trio 

    Zaal 7

    Cogels-Osylei 73
    2000 Antwerpen

    Infos

    website

    price

    Share



  • program

    Concours Supernova klassiek

    Concertgebouw

    't Zand 34
    8000 Brugge

    Infos

    website

    price

    Share



  • 17:00
    AalstStadsfeestzaal

    program

    Jongen, Trio in b op. 10
    Celis, Trio op. 5
    Ravel, Trio

    Stadsfeestzaal

    Grote Markt, 3
    9300 Aalst

    Infos

    website

    price

    Share



  • 12:00
    AntwerpenAmuz

    Apocalypse

    program

    Messiaen, Quatuor pour la fin du temps 

    with G. Baeckelandt / Trio Khaldei

    Amuz

    Kammenstraat 81
    2000 Antwerpen

    Infos

    website

    price

    Share



  • 12:30
    LJ 's-HertogenboschDen Bosch

    Apocalypse

    NL

    program

    Schostakovitch, Piano Trio n. 1
    Messiaen, Quatuor pour la fin du temps

    with G. Baeckelandt / Trio Khaldei

    Den Bosch

    Bethaniestraat 4
    5211 LJ 's-Hertogenbosch

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    HerzeleFestival van Vlaanderen

    Khaldei XL

    program

    F. Schubert, Trout Quintet
    R. Schumann, Piano Quartet 

    with + J Robbrecht + C. Adriaansen

    Festival van Vlaanderen


    9550 Herzele

    Infos

    website

    price

    Share



  • 12:30
    LJ 's-HertogenboschDen Bosch

    Vienna

    NL

    program

    W.A. Mozart, Trio in Bes

    J. Brahms, Trio No. 2 in C 

    A. Schönberg, Verklärte Nacht

    with Trio Khaldei

    Den Bosch

    Bethaniestraat 4
    5211 LJ 's-Hertogenbosch

    Infos

    website

    price

    Share



  • 16:00
    AntwerpenKapel Cornelis Lantschot

    Vienna

    program

    W.A. Mozart, Trio in Bes

    J. Brahms, Trio No. 2 in C

    A. Schönberg, Verklärte Nacht

    Kapel Cornelis Lantschot

    Falconrui 47
    2000 Antwerpen

    Infos

    website

    price

    vrije bijdrage / libre participation aux frais
    Tvv demo opname trio / pour financer le prochain enregistrement du trio. 
    reservatie gewenst / réservation souhaitée 

    Share



  • 11:00
    BrusselsBOZAR

    BOZARSUNDAYS

    program

    B. Martinu, Duo No. 2, H 371
    M. Ravel, Sonate
    L. Brewaeys, Trois miniatures
    Z. Kodaly, Duo op. 7

    with Pieter Jansen / Francis Mourey

    BOZAR

    Rue Ravenstein 23
    1000 Brussels

    Infos

    website

    price

    Share



  • 15:00
    BrugesConcertgebouw

    Schostakovitch

    program

    D. Shostakovich, Trio No. 1 op. 8
    D. Shostakovich, Trio No. 2  op. 67
    P. I. Tchaïkovsky, Trio in a op. 50

    Concertgebouw

    't Zand 34
    8000 Bruges

    Infos

    website

    price

    Share



  • 20:00
    Sint-NiklaasStadsschouwburg

    Khaldei XL

    program

    F. Schubert, Notturno
    R. Schumann, Piano Quartet in E flat op. 47
    F. Schubert, Trout Quintet D 667

    with + J. Robbrecht + C. Adriaansen

    Stadsschouwburg

    Richard Van Britsomstraat 21
    9100 Sint-Niklaas

    Infos

    website

    price

    Share



  • 12:30
    Den BoschDen Bosch

    Khaldei XL

    NL

    program

    R. Schumann, Piano Quartet in E flat op. 47
    F. Schubert, Trout Quintet D 667

    Den Bosch

    Bethaniestraat 4
    5211 Den Bosch

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:00
    BoechoutBoechout

    program

    M. Ravel, Trio
    W.A. Mozart, Trio NN
    P.I. Shostakovich, Trio No. 1

    Boechout


    2530 Boechout

    Infos

    website

    price

    Share



  • 12:30
    Den BoschPodium Azijnfabriek
    NL

    program

    F. Schubert, Notturno
    D. Shostakovich, Trio No. 1 op. 8
    M. Ravel, Trio 

    Podium Azijnfabriek

    Bethaniestraat 4
    5211 Den Bosch

    Infos

    website

    price

    Share



  • 11:00
    BornemZolderzaal Academie

    Concert

    program

    D. Shostakovich, Trio No. 2  op. 67
    F. Schubert, Notturno 
    J. v. Landeghem, Piano trio No. 1 

    Zolderzaal Academie

    Sint -Amandsesteenweg 41-43
    2880 Bornem

    Infos

    website

    price

    Share



  • program

    F. Schubert, Notturno
    D. Schostakovtich, Trio No. 1 op. 8
    M. Ravel, Piano trio

    Infos

    website

    price

    Share